листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Ревизија на зделка со заинтересирана страна


Revizija_na_zdelka_so_zainteresirana_strana.pdf

Објавено на: 29.07.2020 14:10:45
Документ БР.: DOC_13285-148/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери