листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

predlog odluka za sobranie


predlog odluka za kandidati za clenovi na Bordot.pdf

Објавено на: 30.07.2020 08:54:19
Документ БР.: DOC_13285-149/2020
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери