листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.2020


obrazlozenie berza 30.09.2020.docx

Објавено на: 27.10.2020 09:48:48
Документ БР.: DOC_10191-618/2020
Урнек: Други ценовно чувствителни информации