листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Извештај за промена на сопственост


Извештај за промена на сопственост.docx

Објавено на: 29.01.2021 15:20:17
Документ БР.: DOC_10191-101/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации