Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за деловниот резултат за период јануари - декември 2020 год.


Obrazlozenie-del.rezultat 2020.pdf

Објавено на: 26.02.2021 14:15:52
Документ БР.: DOC_10191-183/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации