листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи

Вабтек МЗТ АД, Скопје

01.01.-31.12.2020 година


Wabtec MZT nerevidirani FS 31.12.2020.xlsx

Објавено на: 15.03.2021 14:54:54
Документ БР.: DOC_26445-101/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.