листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

РЕВИДИРАНИ,КОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 01.01.2020-31.12.2020


РЕВИДИРАНИ КОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 01.01.2020-31.12.2020.PDF

Објавено на: 27.05.2021 09:27:44
Документ БР.: DOC_12304-52/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи