листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:


Revidiran konsolodiran finansiski izvestaj Sovremen dom 2020.pdf
Revidiran finansiski izvestaj Sovremen Dom 2020.pdf

Објавено на: 28.05.2021 15:00:16
Документ БР.: DOC_12304-67/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи