листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Финансиски извештај 01,01,-30,06,2021


Мес извештај за берза - природа на трошоци-01-06-21 РЖ ИТШ.xlsx

Објавено на: 30.07.2021 15:41:02
Документ БР.: DOC_26441-85/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.