листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Централна кооперативна банка АД Скопје објавува Образложение кон остварениот финансиски резултат за период од 1.1.-30.6.2021 година


Коментар на неревидиран Биланс на успех и Биланс на состојба - 30 06 2021.doc

Објавено на: 30.07.2021 14:55:12
Документ БР.: DOC_10191-591/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации