листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи Јануари-Јуни 2021 година


Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи 01.01-30.06.2021 година.xlsx

Објавено на: 30.07.2021 15:15:40
Документ БР.: DOC_26441-84/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.