листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за неревидираниот неконсолидиран финансиски извештај за периодот 01.01.2021-30.09.2021


Obrazlozenie nekonsolidirani rezlutati za period 01.01-30.09.2021.pdf

Објавено на: 29.10.2021 09:30:08
Документ БР.: DOC_10191-696/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации