листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон резултатите


obrazlozenie berza 31.12.2021.docx

Објавено на: 22.02.2022 14:05:44
Документ БР.: DOC_10191-112/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации