листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Согласно Глава VI од Правилата за котација објавуваме Ревидирани годишен и финансиски   извештаи


Osiguruvanje Makedonija set mak verzija 2.pdf

Објавено на: 27.05.2022 14:02:11
Документ БР.: DOC_12304-53/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи