листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Konecni revidirani posebni FI Tikves AD 2021 - so prilozi


Konecni revidirani posebni FI Tikves AD 2021 - so prilozi.pdf

Објавено на: 31.05.2022 14:59:23
Документ БР.: DOC_12304-76/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи