листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

                                Поради технички причини повторно го објавуваме Извештајот за Разумно Уверување за усогласеноста на Планот на поделба на

                                ИНТЕРПРОМЕТ А.Д Тетово,со што претходниот објавен извештај е невалиден.


Дполнет Извештај за Инерпромет План (1).pdf

Објавено на: 13.06.2022 14:10:47
Документ БР.: DOC_10191-418/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации