листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за достава до имателите на обични акции од ПИ Витаминка АД Прилеп


Izvestuvanje za dostava do imatelite na obicni akcii PI Vitaminka AD Prilep.docx

Објавено на: 23.06.2022 09:00:13
Документ БР.: DOC_10191-429/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации