листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани единечни и консолидирани финансиски извештаи за 2021 година


Popova_Kula_revizija_edinecni_2021.pdf
2021_Popova_Kula_KONSOLIDIRANI_revizija.pdf

Објавено на: 23.06.2022 14:05:14
Документ БР.: DOC_12304-90/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи