листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Список на пријавени акционери, пријави за учество и записниник од годишно собрание на акционери


Записник од годишно собрание на акционери 2021 година.pdf
Пријава за учество на седница на годишно собрание на акционери- Христо К..pdf
Пријава за учество на седница на собрание- Зоран П..pdf
Список на пријавени акционери за седница на годишно собрание 2021 година.pdf

Објавено на: 12.08.2022 15:06:52
Документ БР.: DOC_10191-559/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации