листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно глава VI од Правилата за котација објавуваме Коментар на остварениот финансиски резултат за периодот 01.01.-30.09.2022

 


Други ценовно чуствителни информации 30.09.2022 .pdf

Објавено на: 28.10.2022 14:18:58
Документ БР.: DOC_10191-642/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации