листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно глава  VI од Правилата за котација го објавуваме Образложението за остварените резултати за период од 01.01-30.09.2022 година за Димко Митрев а.д. Велес


Obrazloz.30.09.22 .pdf

Објавено на: 28.10.2022 14:24:57
Документ БР.: DOC_10191-644/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации