Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други одлуки од собрание


Odluki od Sobranie -15.11.22.PDF

Објавено на: 15.11.2022 14:15:23
Документ БР.: DOC_12283-155/2022
Урнек: Други одлуки од собрание