листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон резултатите на АД Единство 31.12.2022


Образложение кон резултатите Единство 31.12.2022.pdf

Објавено на: 27.01.2023 09:27:51
Документ БР.: DOC_10191-48/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации