листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог од акционер за избор на Претседавач на Собранието


Предлог до Годишно собрание на акционери на РЕПЛЕК АД Скопје.pdf

Објавено на: 28.03.2023 14:10:03
Документ БР.: DOC_13285-21/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери