листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи


Poedinecni FI G.C.KONFEKCIJA 2022.pdf

Објавено на: 05.05.2023 14:55:39
Документ БР.: DOC_12304-34/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи