листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи и Годишен извештај на друштвото за 2022 година, одобрени на Собрание на акционери 26.05.2023 година


T1-2 Ревидирани финансиски извештаи за 2022 година.pdf
Т1-3 Извештај за работењето на друштвото за 2022 година.pdf

Објавено на: 26.05.2023 15:00:55
Документ БР.: DOC_12304-54/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи