Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Коментар кон Билансот на успех за пер.01.01.-30.09.2023 година


Коментар на неревидираните финансиски извештаи за периодот 01.01-30.09.2023.-.pdf

Објавено на: 31.10.2023 14:18:42
Документ БР.: DOC_10191-706/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации