листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ЦОП СЛАВЕЈ АД СКОПЈЕ неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.2023г. до 31.12.2023г. ќе објави на де 29.02.2024г. по 08.00 часот.

Објавено на: 28.02.2024 14:07:15
Документ БР.: DOC_10191-145/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации