листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно глава VI од Правилата за котација објавуваме Коментар на остварениот финансиски резултат за периодот 01.01.-31.12.2023

 


Други ценовно чуствителни информации 31.12.2023 .pdf

Објавено на: 01.03.2024 14:15:42
Документ БР.: DOC_10191-201/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации