листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на неревидирани финансиски извештаи


Образложение за период 01.01-31.12.2023.pdf

Објавено на: 11.03.2024 14:20:05
Документ БР.: DOC_10191-232/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации