листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН ФИНАНСИСКИТЕ ИЗВЕШТАИ 01.01.2023-31.12.2023


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН ФИНАНСИСКИТЕ ИЗВЕШТАИ- 01.01.2023-31.12.2023.docx

Објавено на: 12.03.2024 14:06:29
Документ БР.: DOC_10191-235/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации