листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Одлука на Одборот на директори на Тетекс АД за лице за контакт со инвеститори


Odluka za ovlasteno lice za kontakt so investitori.pdf

Објавено на: 15.03.2024 14:12:07
Документ БР.: DOC_10191-244/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации