листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА КОНСОЛИДИРАНИОТ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАЈ ЗА 2023


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН КОНСОЛИДИРАНИТЕ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ.docx

Објавено на: 29.03.2024 15:23:19
Документ БР.: DOC_10191-293/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации