листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Финансиски план 2024 - Макстил АД 


Финансиски план 2024.xlsx

Објавено на: 01.04.2024 15:01:07
Документ БР.: DOC_10191-301/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации