Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки донесени на Собрание на акционери на Тутунски комбинат АД Прилеп одржано на 03.04.2024г.


ODLUKI~1.PDF
ODLUKA~2.PDF
ODLUKA~1.PDF
ANEKSB~1.PDF

Објавено на: 03.04.2024 14:05:14
Документ БР.: DOC_12283-13/2024
Урнек: Други одлуки од собрание