листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

JAVEN POVIK ZA SOBRANIE 11.05.2024


ЈАВЕН ПОВИК 2024 - Годишно собрание АД ФУСТЕЛАРКО БОРЕЦ Битола.pdf

Објавено на: 09.04.2024 08:36:53
Документ БР.: DOC_10109-25/2024
Урнек: Јавен повик за собрание