листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

MATERIJALI ZA SOBRANIE 11.05.2024

 


materijalisob11.05.24.pdf

Објавено на: 09.04.2024 08:37:32
Документ БР.: DOC_13285-40/2024
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери