листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јевен повик за Собрание на акционери


ЈАВЕН ПОВИК ЗА ГОДИШНО СОБРАНИЕ НА АКЦИОНЕРИТЕ НА ДРУШТВОТО 001.pdf
ЈАВЕН ПОВИК ЗА ГОДИШНО СОБРАНИЕ НА АКЦИОНЕРИТЕ НА ДРУШТВОТО 002.pdf

Објавено на: 22.04.2024 14:06:10
Документ БР.: DOC_10109-42/2024
Урнек: Јавен повик за собрание