листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик до Собрание на акционери


Јавен Повик до Акционери - 2023.pdf

Објавено на: 30.04.2024 14:12:22
Документ БР.: DOC_10109-81/2024
Урнек: Јавен повик за собрание