листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлики на собрание на акционери


Одлуки на Собрание Интернешнел Хотелс А.Д. 01.07.2024.pdf

Објавено на: 01.07.2024 14:05:03
Документ БР.: DOC_12283-105/2024
Урнек: Други одлуки од собрание