листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната Зделка со заинтересирана страна:

odluka za zdelka so zainteresirana strana


одлука за зделка со заинтересирана страна.pdf
известување за зделка со заинтересирана страна.docx

Објавено на: 02.07.2024 14:05:59
Документ БР.: DOC_26453-8/2024
Урнек: Зделка со заинтересирана страна