листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

ревидирани финансиски извештаи


Ревидиран финансиски извештај на АД ЕВРОПА Скопје 2023 година.pdf
Ревидиран консолидиран финансиски извештај група Европа 2023 година.pdf

Објавено на: 05.07.2024 09:08:14
Документ БР.: DOC_12304-92/2024
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи