листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за времено стопирање на тргување со акциите издадени од Реплек АД Скопје


Известување за времено стопирање со тргување со акциите_Репелк АД Скопје_08.07.2024.pdf

Објавено на: 08.07.2024 14:51:06
Документ БР.: DOC_10191-494/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации