листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Revizorski izvestaj za RIK SILEKS AD za 2023 godina


Revizorski RIK Sileks AD.pdf

Објавено на: 10.07.2024 14:25:28
Документ БР.: DOC_12304-94/2024
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи