листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Revidirani konsolidirani finansiski izvestai za RIK SILEKS AD za 2023 godina


Revizorski konsolidirani RIK Sileks AD.pdf

Објавено на: 10.07.2024 14:25:30
Документ БР.: DOC_12304-95/2024
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи