Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

финансиски извештај од  Димко Митрев ад Велес


Bilans na uspeh 31.12.2005.doc

Објавено на: 01.02.2006 14:08:26
Документ БР.: DOC_10189-3/06
Урнек: Финансиски извештај