Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за 2005 година


bil.na uspeh 31.12.2005.pdf

Објавено на: 02.03.2006 11:15:28
Документ БР.: DOC_10189-17/06
Урнек: Финансиски извештај