листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.01 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ви го доставуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за 2005 година


Hoteli Metropol.pdf

Објавено на: 13.03.2006 14:39:53
Документ БР.: DOC_10189-43/06
Урнек: Финансиски извештај