листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ве известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Годишното Собрание на акционери

Јавен повик за Собрание на Лотарија на Македонија АД Скопје


javen povik za sobranie 2006.pdf

Објавено на: 21.03.2006 10:39:53
Документ БР.: DOC_10109-11/06
Урнек: Собрание