Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилникот за котација на хартии од вредност, Ве известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Годишното Собрание на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери


povik za sobranie na hoteli metropol za 2006.pdf

Објавено на: 22.03.2006 15:22:53
Документ БР.: DOC_10109-12/06
Урнек: Собрание